Maceška Lata – Žabovřesky


Kde nás najdete:

Plovdivská 8 Brno, 616 00

Kdy jsme v provozu:

Pondělí – Pátek 8.30 – 12.30 hod.

Kontakt:

Ola Čechová
tel.: 602 751 385
e-mail:
maceska.lata@luzanky.cz


Jak to u nás vypadáNaše lektorkyAndrea Jochmanová

Pracovat s dětmi byl od dětství můj velký sen. Mám ráda jejich bezprostřednost a spontánnost. Chvíle s dětmi obohacují můj život a dodávají mi neskutečnou energii. Věřím že kolik času, lásky a energie do dětí vložíme, ještě více se nám vrátí. Jsem velmi ráda za příležitost pracovat v Macešce.


Monika Hrnčířová

Děti mají svůj kouzelný svět a mě těší, že mohu být jeho součástí. Ráda dětem naslouchám, ale i učím novým věcem. Moc mě baví si s nimi hrát, cvičit či tvořit.Jolana Šedová

Děti jsou mojí velkou láskou odjakživa. Už když jsem byla malá slečna, starala jsem se o všechny mladší děti v rodině i blízkém okolí a neustále pro ně něco vymýšlela. V 18 letech jsem se začala věnovat dětem v tábornickém oddíle a tento koníček mi vydržel dodnes. V současnosti jsem si splnila svůj sen i v profesním životě a věnuji se těm nejmenším na Latě. Děti jsou pro mě inspirací - nikdy mě neomrzí spolu s nimi objevovat svět a žasnout nad jeho krásami.


Kristýna Weberová

Když jsem se v mládí rozhodovala, co budu jednou dělat.... tak jsem vždycky jasně věděla, že pracovat s dětmi. Už jako malá jsem půlku ulice učila hrát ve svém dětském pokoji na flétnu, později jezdila na tábory jako vedoucí. Práce v Macešce s těmi nejmenšími je vlastně mým splněným snem z dětství.


Pavlína Řičánková

S dětmi ráda trávím čas už od malička. Nejdříve jsem vypomáhala mé mamce ve školce nebo na táborech a nyní mám již vlastní kroužky, vedu tábory a věnuji se dětem ve školce. Tato práce mě vždy bavila, naplňovala a obohacovala a věřím, že tomu nikdy nebude jinak.


Gabriela Kadela

Práce s dětmi mě velmi baví a inspiruje. Na dětech se mi líbí jejich bezprostřednost, fantazie a nadšení. Jejich úsměv je mi největší odměnou. Díky Macešce mohu pomáhat dětem rozvíjet jejich schopnosti, pohybové dovednosti a mám možnost nahlédnout i do jejich dětského světa. Mám na starosti také pohybový kroužek pro menší děti.