Upozornění

Maceška Louka bude v pátek 13. a 27. ledna uzavřena z důvodu konání voleb!

Daňový odpočet za rok 2022

INFORMACE K UPLATNĚNÍ DAŇOVÉ SLEVY ZA NÁVŠTĚVU MACEŠKY:

Vzhledem k tomu, že naše miniškolka nesplňuje podmínku minimálně šestihodinového provozu, není možné za návštěvu Macešky uplatňovat daňovou slevu.

Situace nás velmi mrzí, ale nemůžeme s ní nic dělat :-(

Děkujeme za pochopení!


Mikulášský týden ve všech Maceškách je v plném proudu!
Co nám také píšete:


Milá Maceško,

zdravím tě z Nového Lískovce! Prvního září jsem začala chodit do velké školky a musím ti napsat, jak se mi tam líbí.
Máme supr třídu a moc fajn paní učitelky. Každý den chodíme ven na hřiště u školy, paní kuchařky připravujou moc dobré svačinky i obědy a často děláme výtvarku. Každé ráno se do školky těším, dokonce za mnou musí mamka s kočárem běžet, abysme tam byly co nejdřív. No a už po pár dnech jsem řekla mamce, že chci ve školce i spát a moc se mi to líbilo, máme zelené povlečení s pejskama, paní učitelka nám vždycky přečte pohádku a zazpívá písničku a jak jsem utahaná, tak pokaždé brzy usnu. Školka je prostě skvělá.
Pamatuju si i na tebe. Trávily jsme spolu čas na podzim a na jaře a i když jsem hlavně na jaře smutnila po mamce, ke konci už jsem si návštěvy u tebe užívala víc a víc. Velkou zásluhu na tom mají úžasné tety, přes prázdniny jsem si na tebe i na tety několikrát vzpomněla. Poděkuj jim, prosím, že se o mě během těch prvních chvil bez mamky tak dobře postaraly a dodaly mi odvahu po krůčkách zvládnout více a déle.
Příští rok za tebou pošlu svoji mladší ségru, ta je už teď docela vichr, ale myslím, že si to spolu moc užijete.
Milá Maceško, měj se krásně a užívej si pohodové chvíle s novými dětmi. Nepochybuju, že jim tety pomůžou zvládnout první velké kroky stejně tak jako mně.
Pa

Julča

DĚKUJEME, MOC NÁS TO POTĚŠILO ♥ ♥ ♥