Maceška Louka – Vinohrady


Kde nás najdete:

Bzenecká 23, 628 00 Brno
Sídlíme v budově lužáneckého pracoviště Louka.

Kdy jsme v provozu:

Pondělí – Pátek 8.30 – 12.30

Kontakt:

Hlavní lektorka:

Jana Konečná
tel.
605 550 344
e-mail:
maceskalouka@luzanky.cz

Interní pracovník zodpovědný za Macešku:

Kateřina Kuřilová
tel.
608 862 297
email:
kurilova@luzanky.cz


Jak to u nás vypadá

Naše lektorkyJana Konečná

"Mám ráda děti, jejich bezprostřednost a hravost. Jsou to dobíječi energie, ať máte jakoukoli náladu. Za jejich úsměv si s nimi ráda něco namaluji, něco si zazpíváme a protančíme se spolu do života “velkých školáků”.


Kateřina Kuřilová

„Maceška je pro mě místem, kde můj čas dostává smysl. Děti inspirují mě a já se snažím jim to co nejlépe vracet. Vidět jejich pokroky, jejich radost z pohybu, výtvarné činnosti, ale i vaření v kuchyňce nebo stavění kolejí dělá můj den vždy lepším..“


Renata Jakubcová

"Jmenuji se Renata a jsem maminkou dvou dětí. V oblasti školství se pohybuji už 15 let. Zkušenosti získané z vedení lekcí jógy a pilates, kde kladu důraz na správně provedený pohyb, používám i při cvičení s dětmi. Dětský svět je pro mě velkou inspirací a moc mě baví objevovat s dětmi nové hry, nové písničky, nové možnosti, jak si užít každý okamžik během dne. Je krásné být součástí chvíle, kdy se dětem rozzáří oči při hraní s kamarády a jako mávnutím kouzelného proutku zmizí i poslední slzička z rozloučení s maminkou. Jsem moc ráda, že můžu v Macešce vzdělávat sebe i děti.".


Lucie Baranyiová

„V Macešce pracuji proto,že mě baví rozvíjet dětskou mysl a ukazovat dětem svět. Díky tomu vzdělávám v mnoha směrech i sama sebe. Maceška je tedy místo, kde se mezi dětmi cítím nejlépe, každý den se zde naučím něco nového a kde je pořád legrace.“


Iva Pánková

"Pracuji s dětmi už 20 let všech věkových skupin. Tety v macešce jsou pro děti prvním kontaktem s pedagogem (tetou) je to pro ně důležité pro další vývoj, důvěru. Každý den se ráda učím od dětí. Mojí práci mám velmi ráda, hodně mě naplňuje.”.